Pomôžeme Vám k lepšiemu dôchodku

Vďaka doplnkovému dôchodkovému sporeniu si môžete aj v starobe zachovať doterajší životný štandard, na ktorý samotný dôchodok nestačí. Sami rozhodujete o možnom zhodnotení a o súvisiacich rizikách. V RENOMIA BENEFIT Vám pomôžeme s výberom doplnkovej dôchodkovej spoločnosti, ako aj s kompletnou administratívou. 

Doplnkové dôchodkové sporenie 

Doplnkové dôchodkové sporenie predstavuje III. pilier sociálneho zabezpečenia na Slovensku, založený na báze dobrovoľnosti. 

Jeho hlavným cieľom je umožniť tým, ktorí sa na ňom zúčastnia, zvýšený dôchodok, a to najmä prostredníctvom príspevku zamestnávateľa.  

Doplnkové dôchodkové sporenie sa riadi Zákonom o doplnkovom dôchodkovom sporení č. 650/2004 Z.z.


Ako funguje doplnkové dôchodkové sporenie

Princíp doplnkového dôchodkového sporenia je založený na pravidelnom sporení finančných čiastok, ktoré sú dlhodobo akumulované a zhodnocované na dôchodkovom účte klienta v jednotlivých doplnkových dôchodkových spoločnostiach.

Šetriť je možné individuálne alebo s príspevkom zamestnávateľa. Našetrené prostriedky sú klientovi vyplácané formou doplnkového dôchodku, a to doživotne, jednorazovo alebo počas určitého obdobia. Štát podporuje a zvýhodňuje tento systém šetrenia na dôchodok daňovými výhodami. 

Ako pracujeme

  • spolupracujeme so všetkými doplnkovými dôchodkovými spoločnosťami
  • zabezpečíme aktuálny prehľad výkonnosti jednotlivých fondov
  • pomôžeme s administratívou v každej spoločnosti
  • zrealizujeme požadované zmeny, ktoré klient aktuálne potrebuje riešiť

Ozvite sa nám, radi Vás prevedieme svetom poistenia a doplnkového dôchodkového sporenia.

Naši experti sú pripravení Vám pomôcť s Vašimi požiadavkami. 

+421 220 921 500