Slúžime ľuďom a firmám  
a prispievame k lepšiemu životu

RENOMIA BENEFIT je špecializované oddelenie spoločnosti RENOMIA, s.r.o., ktoré prináša unikátne riešenia v oblasti poistenia a finančných služieb pre firmy a ich zamestnancov. Zohľadňuje potreby a požiadavky zamestnancov aj zamestnávateľov a ponúka tak výhodné programy zamestnaneckých benefitov, ako aj špecifické produkty z oblasti poistenia a finančných služieb. 

Náš príbeh


Založenie spoločnosti

Vznik spoločnosti RENOMIA, s. r. o., člena skupiny RENOMIA GROUP, ktorá je v súčasnosti jednou z najväčších sprostredkovateľských spoločností v oblasti poistenia a risk manažmentu na Slovensku 


Vznik oddelenia

Vznik špecializovaného oddelenia RENOMIA BENEFIT, ktoré sa zameralo na zamestnanecké benefity a na špecifické požiadavky na poistenie osôb tak z pohľadu zamestnávateľov, ako aj zamestnancov 


Súčasnosť

Klientom ponúkame komplexné služby v oblasti poistenia, zamestnaneckých benefitov a doplnkového dôchodkového sporenia. Disponujeme unikátnymi produktmi a skvelým tímom špecialistov.

Sme súčasťou RENOMIA GROUP

Sme medzinárodná firma s globálnou pôsobnosťou, ktorá vyrástla na rodinných hodnotách a perfektnej službe klientom v oblasti poistenia a risk managementu. 

Ako najväčší maklér v strednej a vo východnej Európe máme dlhoročné skúsenosti a vyjednávaciu silu, vďaka ktorým Vám môžeme ponúknuť tie najlepšie podmienky na trhu. 

Prečo ja a RENOMIA BENEFIT

"Príbeh RENOMIA je výnimočný, stotožňujem sa s hodnotami spoločnosti, vnútorne ma uspokojuje pocit, že klienta máme na prvom mieste a nami poskytované komplexné služby sa tomu plne podriaďujú. Pracovať pre najväčšieho makléra v regióne na jednej strane so sebou prináša veľa nových výziev, na druhej strane mi to umožňuje neprestajne sa rozvíjať, či už profesijne, alebo ľudsky. Ohromný potenciál holdingu, nadštandardné vzťahy s klientmi, odborné zázemie, šikovní ľudia, ktorých máme v tíme RENOMIA BENEFIT, to je môj osobný motív, to mi dáva zmysel." 

Tomáš Tarčák                                                            
riaditeľ RENOMIA BENEFIT


Ozvite sa nám, radi Vás prevedieme svetom poistenia a doplnkového dôchodkového sporenia.

Naši experti sú pripravení Vám pomôcť s Vašimi požiadavkami. 

+421 220 921 500